Надання послуг буріння компанією “Тепловод”

Буріння свердловини для теплового насоса компанією Тепловод здійснюється з дотриманням всіх правил та норм техніки безпеки, “скважина” для теплового насоса є дуже важливою частиною геотермального опалення, саме з “скважини” викачує тепло система геотермального обігріву та подає це тепло у радіатори в будинку.

Наші спеціалісти приїжджають на об’єкт для визначення місця майбутньої скважини, провіряють потужність лічильника до якого буде підключатись система геотермального опалення, та проводять буріння за найвищими стандартами якості.

Початок буріння свердловини

Викопується “яма” 1х1 метр глибиною 70-80 см. робиться це для бурової рідини яка закачується у сведловину під час буріння. Пізніше група буровиків збирає бурову установку, це займає близько 2 годин і починається процесс буріння. Оператор бурової установки слідкує за швидкістю буріння, а його помічник вчасно подає йому “штанги” для бура.

Спочатку роблять отвір більшого діаметру для обсадної труби, яку закріплюють спеціальним розчином для фіксації щоб “скважина” не обсипалась.

Після фіксації обсадної труби розчином робота припиняється на декілька годин щоб розчин “застиг”. У цей час робочі обідають “за свій рахунок” і після обіду приступають до буріння буром меншого діаметру. Кожні 10м. оператор перевіряє наявність води. В деяких регіонах вода є на 5 метрах, а деколи 50 і 100 метрів мало. Коли свердловина видає номінальну кількість води буріння можна рахувати завершенним. Робочі промивають новеньку “скважину” та збирають обладнання.

Цей процес займає цілий день, у окремих випадках 2-3 робочі дні.

Наші свердловини при правильній експлуатації не замулює завдяки глибоко посаженій обсадній трубі, строк служби однієї скважини 50 років.

Визначення глибини буріння колодця або свердловини

Визначення глибини залягання води спеціальним обладнанням яким володіє компанія Тепловод має високу точність та інформативність, за допомогою наших бурових установок здійснюються глибина буріння до 100 метрів.

Якщо немає води в пробурованій скважині

Компанія Тепловод здійснює всі види робіт, та при необхідності встановлення геотермального опалення на складних участках, реалізовує системи закритого типу, які не вимагають наявності води на вибраній ділянці. Ціна скважини може відрізнятись в залежності від потреб, місцевості, типу системи, скважина використовується для забору тепла та повинна відповідати вимогам, які не перешкоджають вільному переходу тепла від грунту до труби з теплоносієм .

Тепловод контакти:

Почта: kocaba@gmail.com

Тел.: +38(098)309-50-03

https://teplowod.com/
Наші спеціалісти врахують всі нюанси та виконають буріння скважини по спеціальній технології яку розробила компанія Тепловод.