Геотермальне опалення

  • Post author:
  • Post category:Uncategorized

Геотермальне опалення — це автономна альтернатива газовим котлам яка по вартості обігріву прирівнюється до твердопаливного котла.


Тепловий насос- це нова ефективна система обігріву будинку за рахунок тепла землі. Він поглинає тепло з навколишнього середовища та переносить його у дім

Теплові насоси у геотермальному опаленні поділяються на 3 типи

  1. Повітря-повітря — це система яка відбирає енергію з повітря на вулиці та нагріває повітря в будинку, так працює більшість кондиціонерів на ринку.
  2. Повітря-вода — тут все те саме тільки ця система гріє не повітря, а воду яку подають у радіатори і теплу підлогу, мінусом данної системи є залежність від температури повітря на вулиці, коли температура на дворі падає нижче нуля споживання електроенергії збільшується та зі збільшенням морозів ефективність падає, при -20 роботу такої системи можна вважати не ефективною.
  3. Вода-вода — Система типу вода-вода не залежить від температури на вулиці та може працювати круглий рік

Тепловий насос

Компрессор перекачує фреон, за рахунок зміни агрегатного стану змієвик з ВИСОКИМ ТИСКОМ нагрівається, а з низьким охолоджується.

Геотермальний насос працює повністю автономно, на дисплеї задається температура і тепловий насос автоматично вмикається коли потрібно та вимикається коли нагріє до бажаної температури в приміщенні.