Геотермальное отопление

Геотермальное отопление – це автоматична система яка обігріває будинок теплом землі, та економить до 70%

Схема управления тепловым насосом

Геотермальне опалення складається з [свердловини], [теплового насоса] та водяної системи опалення.

Тепловий насос представляє собою агрегат який перекачує тепло з грунту в систему опалення та дарує тепло у кожен дім.

Тепловий насос переносить тепло з навколишнього середовища та сконцентровує його на гарячому контурі.

Про це докладніше за номером телефону

Просто зараз (android – натисніть на номер та телефонуйте): ✆+38(098)309-50-03

Теплові насоси в системі Геотермальное отопление Тепловод поділяються на 3 типи

  1. Повітря-повітря:

це система яка відбирає енергію з повітря на вулиці та нагріває повітря в будинку, так працює більшість кондиціонерів на ринку.

2. Повітря-вода:

Ця система яка складається з теплового насосу та гріє воду яку подають у радіатори і теплу підлогу, мінусом данної системи є залежність від температури повітря на вулиці, коли температура на дворі падає нижче нуля споживання електроенергії на лічильнику збільшується та зі збільшенням морозів ефективність падає, тому компанія Тепловод встановлює такі типи систем лише в багатоквартирних будинках де нема доступу до води.

3. Вода-вода:

Система типу вода-вода не залежить від температури на вулиці та може працювати круглий рік. Вона не залежить від погодних умов, та працює з одинаковою ефективністю як зимою так і літом для охолодження приміщень.

Опалення: Геотермальний тепловий насос має 5 ступенів захисту

Тепловий насос в складі системи геотермального опалення, потребуює правильного управління яке забеспечується за допомогою електроноого блоку (міні-комп’ютера) розробленого спеціально для систем данного типу, при допомозі наших комп’юторів можна контролювати всі параметри системи, такі як температура, вода в радіаторах та домі. на дисплеї можна задати температуру і система автоматично вмикається та вимикається коли потрібно.

Система Геотермальное отопление працює повністю автономно підтримуючи комфортну температуру екологічно та ефективно

Витрати при використанні Геотермальное отопление нижчі за витрати на купівлю дров і газу. При встановленні данної системи витрати на обігрів приміщення знизяться на 20-50% якщо порівнювати з ціною дров, вугілля чи газу, та до 70% у порівнянні з електрокотлом. Ще одним важливим плюсом є той факт що система повністю екологічна, не має жодних викидів вуглекислого газу та суттєво збільшує безпеку будівлі.

Для замовлення напишіть ваш номер телефону та протягом трьох годин наші менеджери зв’яжуться з вами.


Контакти ТЕПЛОВОД

✆+38(098)309-50-03

kocaba@gmail.com

На даний час геотермальне опалення вважається оптимальним варіантом в розумінні “ціна-якість”. Замовляйте систему геотермального опалення у наших менеджерів на сайті Тепловод або за телефоном +38(098)309-50-03

Залишити відповідь

Геотермальное отопление