Ще зовсім недавно ціна електроенергії була достатньо низькою для опалення будинку електрикою. Але все змінилось коли ціна на електроенергію виросла.

Багато людей які обігрівали будинки за рахунок електроенергії змушені були відмовитись від електричних котлів та перейшли на газові та твердопаливні котли.

Геотермальне опалення з’явилось у будинках, щоб замінити електронагрівачі, тому що обігрівати електрикою не вигідно

Ще однією альтернативою є “геотермальне опалення” яке стало “золотим стандартом” із всіх видів нагрівачів. Геотермальне опалення обігріває будинок при споживанні всього лиш 20% електроенергії від того що споживає електрокотел.

Геотермальне опалення це золотий стандарт який випередив опалення будинку електрикою завдяки новому підходу

Опалення будинку електрикою - бере 2.5 кВт дає 10 кВт тепла

Економія досягається за рахунок того що геотермальне опалення бере енергію не з “розетки” а із грунту, тобто викачує безкоштовне тепло яке є прямо у нас під ногами. Але йому всерівно потрібна електроенергія для роботи насосу, це споживання “мізерне” у порівнянні з електрокотлом. Наприклад електрокотел на 10кВт споживає десять кіловатт електроенергії за годину, а тепловий насос такої ж потужності споживає максимум 2.5 кВт. Різниця очевидна.

Опалення будинку електрикою це економічно невигідна ідея, краще встановити коаксіальний тепловий насос.

Теплові насоси зявились відносно недавно, в Україні ще до сьогодні люди навіть не вірять у його існування. Інші розуміють принцип роботи кондиціонерів та знають що енергія є навколо нас, потрібно лише її зконцентрувати та направити у будинок. Неважливо чи тепловий насос бере енергію із грунту чи з повітря все одно він вигідніший за електронагрівачі та твердопаливні котли.

Залишились запитання телефонуйте

За номером телефону можна також замовити тепловий насос та записатись на встановлення без передоплат.

Замовити тепловий насос замісь електричного котла для опалення будинку можна за телефоном ✆+38(098)309-50-03.