Про нас Тепловод Вокзальна 36
Тепловод – Жовква – Вокзальна 36

Тепловод 2021

Pro nas: Kompania teplovod stvorena u 2018 roci. Odnym iz vaszlyvych napriamkiv nashoi dijalnosti je rozrobka ta vprovadzhennia system geotermalnoi energetyky za dopomogoju teplovych nasosiv ta soni4nych kolektoriv

Про Тепловод: компанія «Тепловод» Створена у 2018 році. Одним із важливих напрямків нашої діяльності є розробка та впровадження систем геотермальної енергетики за допомогою теплових насосів та соняшних коллекторів.

Соняшна енергія так само як енергія тепла грунту є неоцінимим джерелом енергії. За допомогою нових технологій стало можливим використання цієї енергії для обігріву будинків та гарячого водопостачання.

Про Тепловод: Ми молода та відповідальна команда.

Ми позиціонуєм себе як молода компанія, наш досвід дозволяє нам впроваджувати нові технологій у сфері альтернативної енергетики, швидко та якісно надавати послуги буріння свердловин, реалізовувати таке обладнання як теплові насоси та соняшні коллектори, розробляти проекти систем теплових насосів повітря-повітря, повітря-вода та грунтових теплових насосів.

Про Тепловод: Вузьконаправлена спеціалізація – запорука якості.

Профіль: Впровадження енергозберігаючих технологій, розробка проектів систем економного обігріву та гарячого водопостачання, буріння свердловин для водопостачання, монтаж геотермальних зондів, монтаж горизонтальних геотермальних коллекторів, монтаж кліматичного обладнання, сантехніка.

Про Тепловод: Чому ми?

Індивідуальний підхід. Концентрація на вашому проекті, Ми не беремось одразу за декілька обєктів, взявшись за проект ми цілком і повністю концентруєм увагу на поставлених цілях і зацікавлені на найкращому результаті.

Відповідальна команда. Над вашим проектом будуть працювати досвідчені інженери котрі постійно вдосконалюють свої знання. Власне виробництво. Більшість комплексних інженерних рішень складається на місці, всі вузли перевіряються нашими спеціалістами та виключають можливість браку. Власне виробництво несе у собі зацікавленість та вигоди для клієнта.

Організація. У нашій команді 4 вузькоспеціалізованих відділи які гарантують якість та швидкість виконання робіт, ми “серйозно” підходимо до виконання поставленого завдання. Технічний відділ по підбору обладнання, проектант, монтажна група, логіст. Разом наша команда організує виконання проекту згідно плану.

Беремо відповідальність за виконання взятих на себе обовязків. Ваш проект буде виконаний згідно установлених строків та без непередбачуваних обставин.

Замовити наші послуги можна за телефоном ☎+38(098)309-50-03 або залишивши свій номер телефону на головній сторінці сайту.